tradiční závod ve slalomu - 25.2.2012

Výsledky tradičního závodu ve slalomu na závěr naší lyžařské sezóny konaného dne 25.2.2012.

Kategorie

  Děti do 6 let ročník narození 2006 a mladší
  Děti od 7 do 9 let ročník narození 2005 - 2003
  Děti od 10 do 12 let ročník narození 2002 - 2000
  Děti od 13 do 15 let ročník narození 1999 - 1997

 

chlapci
Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
5 Strack Lukáš 00:36,46 00:37,94 00:36,46 1.
1 Čuba František 00:45,35 00:43,44 00:43,44 2.
3 Kutáč Jan 00:45,50 00:47,97 00:45,50 3.
4 Uchal Vojtěch 00:47,25 00:45,57 00:45,57 4.
2 Klhůfek Jan 00:50,53 00:47,91 00:47,91 5.
           
chlapci
Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
10 Polcer David 00:35,53 00:36,86 01:12,39 1.
6 Lyčka Václav 00:36,02 00:36,71 01:12,73 2.
9 Pastor Zdeněk 00:44,53 00:43,07 01:27,60 3.
12 Rada Filip 00:43,88 00:46,86 01:30,74 4.
7 Matěj Šimon 00:52,45 00:50,17 01:42,62 5.
8 Mrkvica Vít 00:34,44 disk   D
 
 
dívky
Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
10 Uchalová Kristina 00:34,67 00:35,70 01:10,37 1.
4 Chvílová Tereza 00:35,16 00:38,60 01:13,76 2.
6 Kutáčová Jana 00:39,46 00:39,68 01:19,14 3.
5 Klhůvková Lucie 00:41,26 00:41,60 01:22,86 4.
2 Čubová Eliška 00:41,84 00:41,45 01:23,29 5.
11 Vodáková Sabina 00:44,31 00:44,33 01:28,64 6.
1 Černíková Eliška 00:44,72 00:45,31 01:30,03 7.
9 Tardy Sára 00:44,81 00:45,50 01:30,31 8.
8 Runčáková Kristýna 00:49,32 00:51,70 01:41,02 9.
chlapci
Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
16 Kubečka Ondřej 00:38,47 00:40,06 01:18,53 1.
26 Bernát Jan 00:46,24 00:45,03 01:31,27 2.
14 Myslivec Lukáš 00:48,64 00:47,88 01:36,52 3.
13 Jeřábek David 00:57,25 00:49,16 01:46,41 4.
17 Haška Filip 00:35,52 disk   D
 
 
dívky
Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
13 Kutáčová Klára 00:32,47 00:33,34 01:05,81 1.
18 Mrkvicová Anna 00:32,94 00:33,66 01:06,60 2.
19 Světloňová Štěpánka 00:32,99 00:34,89 01:07,88 3.
20 Slouková Anna 00:33,44 00:35,42 01:08,86 4.
15 Krettková Zoe 00:41,31 00:42,41 01:23,72 5.
chlapci
Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
15 Prajzner Václav 00:30,18 00:30,42 01:00,60 1.
27 Doležel Dušan 00:31,44 00:31,96 01:03,40 2.
22 Klus Maxim 00:31,81 00:33,18 01:04,99 3.
20 Mikeska Michal 00:39,81 00:42,22 01:22,03 4.
 
 
dívky
Start. č. Příjmení a jméno I. kolo II. kolo Celkem Pořadí
16 Kubáčková Tereza 00:29,97 00:31,02 01:00,99 1.
14 Janáčková Tereza 00:33,72 00:34,08 01:07,80 2.
17 Slouková Eliška 00:33,54 00:34,27 01:07,81 3.
12 Macurová Kateřina 00:43,36 00:43,78 01:27,14 4.